+385 (0)22 771 076     grad.skradin@si.t-com.hr

GRAD SKRADIN
SLUŽBENE STRANICE

Obavijest o početku javnog uvida u prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Skradina

Objavljeno: 18.05.2018, 16:25h

Na temelju članka 29. stavak 5. Zakona o poljoprivrednom zemljištu („Narodne novine“, broj 20/18), Grad Skradin objavio je  OBAVIJEST o početku javnog uvida u prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Skradin.

Javni uvid u prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Skradina održat će se u razdoblju od 19. svibnja 2018. godine do 02. lipnja 2018. godine, svakim radnim danom, u vremenu od 8,00 do 15,00 sati, u prostorijama Gradske uprave, Trg Male Gospe 3. Na javnom uvidu bit će izložen tekstualni i grafički dio prijedloga Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Skradina, te na izloženi prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Skradina zainteresirane osobe mogu dati prigovore najkasnije do isteka roka javnog uvida (02. lipnja 2018. godine).

Gradsko vijeće Grada Skradina dužno je odlučiti o prigovorima u roku od 30 (trideset) dana, a pisani prigovor na prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Skradina mora biti čitko napisan, mora sadržavati ime i prezime te adresu podnositelja.

Prigovor je potrebno dostaviti osobno ili putem pošte Gradu Skradinu, Trg Male Gospe 3, 22222 Skradin, zaključno do 02. lipnja 2018. godine. Prigovor koji nije dostavljen u određenom roku ili nije čitko napisan, neće se uzeti u razmatranje.

Putem priloga sadržaju obavijesti možete preuzeti potrebnu dokumentaciju.

# Dokument: Format: Veličina:
1.) PRPZ Grad Skradin DOCX docx 4.60 MB
2.) PRPZ Grad Skradin PDF pdf 743.45 KB
3.) Tablica V1 Skradin XLS xls 96.50 KB
4.) Tablica V1 Skradin PDF pdf 254.44 KB
5.) Kartografski prikaz čestica zip 198.91 MB

NOVOSTI

Copyright © 2018   •   Grad Skradin - Službene stranice   •   Sva prava pridržana   •   Web dizajn i izrada: MEDIAN kreativna rješenja