Trg Male Gospe 3, 22222 Skradin   •     +385 (0)22 771 076   •     grad.skradin@si.t-com.hr

Obavijest o početku javnog uvida u prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Skradina

Objavljeno: 18.05.2018, 16:25h

Na temelju članka 29. stavak 5. Zakona o poljoprivrednom zemljištu („Narodne novine“, broj 20/18), Grad Skradin objavio je  OBAVIJEST o početku javnog uvida u prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Skradin.

Javni uvid u prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Skradina održat će se u razdoblju od 19. svibnja 2018. godine do 02. lipnja 2018. godine, svakim radnim danom, u vremenu od 8,00 do 15,00 sati, u prostorijama Gradske uprave, Trg Male Gospe 3. Na javnom uvidu bit će izložen tekstualni i grafički dio prijedloga Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Skradina, te na izloženi prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Skradina zainteresirane osobe mogu dati prigovore najkasnije do isteka roka javnog uvida (02. lipnja 2018. godine).

Gradsko vijeće Grada Skradina dužno je odlučiti o prigovorima u roku od 30 (trideset) dana, a pisani prigovor na prijedlog Programa raspolaganja poljoprivrednim zemljištem u vlasništvu Republike Hrvatske na području Grada Skradina mora biti čitko napisan, mora sadržavati ime i prezime te adresu podnositelja.

Prigovor je potrebno dostaviti osobno ili putem pošte Gradu Skradinu, Trg Male Gospe 3, 22222 Skradin, zaključno do 02. lipnja 2018. godine. Prigovor koji nije dostavljen u određenom roku ili nije čitko napisan, neće se uzeti u razmatranje.

Putem priloga sadržaju obavijesti možete preuzeti potrebnu dokumentaciju.

PRPZ Grad Skradin DOCX
docx | 4.60 MB